oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
Příprava: HFK Olomouc - Slezský FC Opava

Příprava pokračuje, Slezský FC se utká s HFK Olomouc

26.07.2013, autor Redakce
O P A V A - Opavští fotbalisté zajíždí v sobotu 27. července 2013 na hřiště do Slatinic, kde se dopoledne střetnou s výběrem HFK Olomouc.

Po více než týdenní pauze tak čeká na opavské fotbalisty další soupeř, se kterým budou bojovat v nadcházejícím ročníku MSFL.

Holice v posledním přípravném utkání remizovala s divizním Vyškovem 1:1 a půlhodinu v dresu HFK odehrál také bývalý útočník Opavy David Korčian.

Základní sestava Slezského FC začíná pomalu krystalizovat, nicméně podle slov trenéra není o její podobě definitivně jasno.

„Zatím ještě nemáme jasno. Všichni hráči mají šanci se ukázat,“ uvedl opavský kouč Jan Baránek.

Ten ve čtvrtek přivítal na tréninku třiadvacetiletého forvarda Petra Nekudu, který naposledy působil právě v olomouckém HFK.

„Nekuda má zkušenosti i z druhé ligy a jakožto útočník od něj samozřejmě očekáváme, že bude střílet branky. Uvidíme, jak se ukáže na hřišti,“ řekl k možné posile trenér Slezského FC.

Opavští pojedou do Slatinic téměř v kompletním složení. Scházet budou jen Martin Neubert s Lubošem Horkou, kteří jsou po operaci kolene a nově také Matěj Hrabina, kterého sužují problémy s kotníkem.

Zápas ve Slatinicích startuje v sobotu 27. července 2013 od 10:00.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies