oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
Rozhovor s Martinem Skřehotem

Tento výkon se už nesmí opakovat, ví dobře Martin Skřehot

22.08.2013, autor Redakce | FOTO: Deník / František Géla
OPAVA - Fotbalisté Slezského FC ve středečním pohárovém utkání na hřišti Hlučína totálně propadli. Na svého soka nenašli žádný recept a po právu odešli poraženi. „Neměli jsme vůbec nic, soupeř nás jednoduše přehrál,“ nehledá výmluvy opavské porážky Martin Skřehot.

Opava končí svou letošní pohárovou pouť. Středeční zápas byl pro ni v tomto ročníku poslední. Dvougólová výhra posílá do dalšího kola Hlučín, který s největší pravděpodobností přivítá doma prvoligovou Mladou Boleslav. „Prohráli jsme 0:2, takže hodnocení kladné určitě nemůže být. Nedostali jsme se do žádné vážnější šance, což je opravdu špatné,“ hodnotí zápas Martin Skřehot.

Svěřenci trenéra Baránka si za celý zápas vypracovali pouze jedinou střelu na bránu, což je žalostně málo. „Je to tak, bez střel nemůžeme vyhrát. Bylo jsme zbrklí dopředu, ztráceli jednoduché přihrávky. Hlučín byl důraznější, aktivnější. Domácí nakopávali míče, získavali odražené balóny a tím se také dostávali do šancí,“ vysvětluje příčiny opavského krachu letní posila.

Martin Skřehot zamířil v letním přestupovém termínu do opavských Městských Sadů právě z Hlučína, tudíž tento zápas měl pro něj pořádný náboj. „Je to tak. Na zápas jsem se vyloženě těšil. S klukama z Hlučína jsme si psali. Přál jsem si zde zvítězit a postoupit, bohužel to nevyšlo,“ klopí zrak hráč s číslem osmnáct na dresu.

Slezský FC bude po středeční blamáži bojovat již pouze ve třetí lize, kde je vyhlášen jasným cílem postup. Další překážka, která Opavu čeká nese název Břeclav. „Tam již musíme jednoznačně vyhrát a potěšit konečně naše fanoušky. Musíme být víc klidní v předfinální fázi a dostávat se víc do zakončení. Nic jiného než tři body nebereme,“ vysílá jasný signál nedělnímu sokovi Martin Skřehot.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies