oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 16.10., 11.kolo
Příbram 
15:30
 SFC Opava

Lukáš Černín: Spokojeni být nemůžeme, ale věříme ve zlepšení

23.12.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté opavské šestnáctky obsadili v podzimní části sezony Moravskoslezské ligy U16 devátou příčku. S umístěním v tabulce nejsou trenéři Lukáš Černín s Pavlem Hadaščokem spokojeni a na jaře očekávají zlepšení.

SFC
Podzimní statistiky U16

» Nejlepší střelci: Samuel Barteska - 6 branek
Filip Mička - 6 branek
Matěj Vrána - 6 branek

» Nejvíce odehraných minut:
Filip Mička - 1247
Václav Hájek - 1231
Matěj Vrána - 1125
Samuel Barteska - 1027
Vojtěch Tomaško - 1026
Martin Šafrán - 1020

„S celkovým umístěním v tabulce určitě být spokojeni nemůžeme, když naše postavení v tabulce přesně odpovídá poměru sil na hřišti,“ řekli na úvod Lukáš Černín s Pavlem Hadaščokem.

„Se soupeři pod námi jsme dokázali být vesměs úspěšní a předvádět k naší spokojenosti slušný fotbal. S týmy, které byly v tabulce lépe postavené, jsme silně pokulhávali a to téměř ve všech směrech. Jen ve Zlíně jsme dosáhli na bodový zisk,“ shodli se trenéři.

Na jaře by se mladší dorostenci Slezského FC rádi výkonnostně posunuli.

„O tom, kde zaostáváme, společně víme, a prohry budou naším motorem v zimní přípravě. Chceme, aby v jarní části soutěže byl rozdíl mezi týmy, se kterými se chceme rovnat, co nejmenší. Jako trenéři se můžeme o toto prohlášení opřít, neboť jsme pracovali s týmem, který sice má spoustu nedostatků, ale dobrou tréninkovou morálku, což by se mělo projevit zlepšenými výkony na jaře,“ věřili Černín s Hadaščokem a na závěr dodali:

„Nám trenérům se v tomto kolektivu pracovalo dobře, jelikož mu nebyly lhostejné neúspěchy. Hráči se dovedli společně krásně radovat z vítězství, za což jim patří náš dík.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 15:30 |
1.FK Příbram
Slezský FC Opava