oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Benjamínci ročníku 2004 čtvrtí na turnaji ve Smilovicích

04.03.2014, autor Redakce
Opavská přípravka se v neděli zúčastnila poslední ze tří sérií halových turnajů určených pro ročník 2004. Naděje Slezského FC obsadily na klání ve Smilovicích čtvrtou příčku.

„V základní skupině si kluci po herní stránce vedli dobře, akorát neměli štěstí na góly a tento nedostatek se projevil na konečných výsledcích. Ve skupině skončili na druhém místě a v boji o bronz se utkali s týmem Žiliny, který ve své skupině obsadil druhou příčku. Žilina díky všem proměněným šancím zvítězila 2:0 a kluci ve třetí sérii skončili na čtvrtém místě,“ řekl jeden z opavských trenérů Martin Kavan.

„V celkovém součtu všech tří turnajů se kluci ze SFC Opava ročníku 2004 umístili na krásném druhém místě a domů si odváželi stříbrné medaile. Cesta k zisku putovního poháru pro přípravky SFC Opava se opět o trošku přiblížila,“ dodal kouč přípravky Slezského FC.

Zápasy SFC Opava

  • SFC Opava – Hlučín 0:0
  • SFC Opava – Krnov 1:0 (Branka Opavy: Petzuch)
  • SFC Opava – Frýdek-Místek 2:1 (Vala 2)
  • SFC Opava – Vítkovice 2:2 (Krömer 2)

Slezský FC na turnaji reprezentovali: Jakub Grulich, Filip Chládek, Adam Kavan, Petr Katschmarz, Matěj Krömer, Vojtěch Petzuch, Matyáš Poštulka, František Urbiš, Filip Vala, Tadeáš Věntus, Jeroným Vltavský. Trenéři: Roman Štůrala a Martin Kavan.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies