oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Do šancí se dostávám, góly přijdou v soutěži, věří Tomáš Mrázek

15.03.2014, autor Redakce
O P A V A – Opavští fotbalisté v páteční podvečer nestačili na rezervu olomoucké Sigmy, které podlehli v poměru 1:2. Kabinu Slezského FC zasáhla den před zápasem rozsáhlá střevní viróza, i tak ale mohla Opava duel s Olomoucí otočit. Do dvou velkých šancí se po změně stran dostal útočník Tomáš Mrázek. Ten nejprve trefil tyčku, a pak jej při úniku vychytal gólman Reichl.

„Chtěli jsme si něco zkusit, ale bohužel před zápasem přišla do kabiny viróza a sami jste viděli, jak to vypadalo. Začali jsme hrát ustrašeně, ale postupem času jsme hráli lépe a na konci už to vypadalo dobře. Akorát jsme neproměnili šance,“ pokrčil rameny Tomáš Mrázek.

Střevní chřipka si vybrala svou daň a evidentně se podepsala na opavském výkonu.

„Do základu nastoupili čtyři nebo pět kluků, kteří měli s virózou problémy. Nevím, jakým způsobem je to ovlivnilo. Do druhé půle zasáhlo více zdravých kluků a už to vypadalo o něco lépe,“ konstatoval sedmadvacetiletý fotbalista, který se mohl ve druhé půli dvakrát zapsat mezi střelce.

„Nějaké šance jsem tam měl, dát gól se mi však nepovedlo. Pozitivum vidím v tom, že jsem se do těch příležitostí dostal, a že nepřišla branka? Bohužel, ale doufám, že v mistrácích to bude lepší,“ přál si dravý útočník Slezského FC.

Na svůj milovaný klub v generálce nezapomněli ani opavští fanoušci, kteří se v hojném počtu sešli v kotli.

„Jde vidět, že lidé už se na fotbal těší, protože zimní pauza byla dlouhá. Přišli nás povzbudit, za což jim moc děkujeme. Škoda, že jsme nepřidali výhru,“ posteskl si Mrázek.

V sobotu už startuje ostrá jarní část třetiligové sezóny a do slezské metropole zavítá mužstvo Břeclavi.

„Doteď jsme řešili Olomouc, od pondělka jdeme na Břeclav. V týdnu se na ni připravíme a trenér nám o ní podá patřičné informace. Nejdůležitější však bude, aby se kluci dali přes sobotu a neděli zdravotně do kupy,“ uzavřel Tomáš Mrázek.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies