oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
Informace k utkání s Orlovou

Důležité informace k následujícímu utkání s Orlovou

02.06.2014, autor Klub
O P A V A - Na základě incidentu, který se stal v diváckém sektoru v závěru sobotního utkání mezi SFC Opava a FC Hlučín, se ihned po skončení utkání sešla organizační skupina ve složení: zástupce SFC Opava, zástupce FK Krnov, Policie ČR a delegát FAČR.

Výsledkem jednání byla vzájemná dohoda, týkající se upravení podmínek organizace posledního domácího střetnutí opavských fotbalistů na stadionu v Krnově.

Na utkání jsme nuceni přijmout zvýšená bezpečnostní opatření, z nichž se diváků bezprostředně týká:

 • prodej vstupenek na utkání na základě předložení občanského průkazu
 • prodej vstupenek pouze divákům s místem bydliště okres Opava a okres Bruntál
 • jedna osoba má nárok pouze na dvě vstupenky

„Na stadionu v Krnově jsme hosté, proto vyhovíme zvýšeným bezpečnostním opatřením, abychom eliminovali případné další incidenty během utkání,“ uvedl technický ředitel Slezského FC Jaroslav Rovňan.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek bude i nadále probíhat v Městském informačním centru v Opavě a na sekretariátu klubu. Permanentky na mistrovská utkání Slezského FC samozřejmě platí i pro zápas s Orlovou na stadionu v Krnově.

Prodejní místa
 • Městské informační centrum Opava (Horní náměstí 67, 746 01 Opava) PO-PÁ 8:00 - 18:00
 • Sekretariát SFC Opava (Lipová 2, 746 01 Opava) PO-PÁ 9:00-15:00
 • Fotbalový stadion Krnov (restaurace) ÚT-PÁ 15:00-18:00

Cena všech vstupenek zůstává stejná. Jednotné vstupné činí 40,- Kč, lístek pro děti (6 - 12 let), ženy a starobní důchodce stojí 20,- Kč.

Lístky budou v prodeji i na pokladnách před zápasem, ale také na základě předložení OP.

Doprava

Po dohodě s ČD, a. s. dojde k navýšení kapacity vlakového spojení, a to:

 • ve směru do Krnova: rychlík R1124 Opava-Východ – Krnov-Cvilín, odjezd ve 14:33
 • ve směru do Opavy: rychlík R1133 Krnov-Cvilín – Opava-Východ, odjezd v 19:10
 • Parkování

  Parkování pro osobní vozidla bude možné na ulici Petrovická a v okolí stadionu. Parkoviště přímo u vstupu na fotbalový stadion (mezi fotbalovým a zimním stadionem) bude vyhrazeno pro autobusy klubů a organizátory. Proto, prosím, dodržujte pokyny pořadatelské služby.

  Sektory fanoušků

  Vstup pro fanoušky SFC Opava se nachází u pokladny vedle hlavní tribuny a sektor fanoušků SFC je po dohodě umístěn vedle střídačky hostujícího týmu (v pravém rohu z pohledu hlavní tribuny.)

  Vstup pro fanoušky hostí je přímo z parkoviště ulice Petrovická kolem hřiště s umělou trávou. Sektor hostujících fanoušků je v levé části hlavní tribuny.

  Utkání mezi SFC Opava a FK Slavia Orlová se odehraje v sobotu 7. 6. 2014 od 16:30 hodin na fotbalovém stadionu v Krnově.

  Krnovský stadion na mapě  Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies