oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 4.7., Nad
SFC Opava 
od  
 Olomouc
Slezský FC má další posily

David Mikula a Jan Svatonský přestupují do Opavy

11.07.2014, autor Redakce
O P A V A - Slezský FC získal do svých řad další dva fotbalisty. Klub dotáhl do zdárného konce příchod obránce Davida Mikuly a ofenzivu týmu posílí Jan Svatonský. Oba přichází na přestup z Karviné.

Jedenatřicetiletý Mikula se do Slezského FC vrací po dvou letech strávených v Karviné. Opavský odchovanec, který má zkušenosti i s první ligou, podepsal ve slezské metropoli dvouletou smlouvu s opcí.

Druhou posilou se stal útočník Jan Svatonský. Ten naposledy působil v Karviné, předtím strávil šest let v pražské Dukle. V Gambrinus lize odehrál šestatřicet zápasů, ve kterých vstřelil čtyři branky a na tři přihrál. Zkušený třicetiletý fotbalista může nastoupit i v záloze.

„Byli jsme v delším kontaktu jak s hráči, tak Karvinou a všechno proběhlo, jak mělo. Hodně tomu napomohla i vstřícnost všech tří stran. S oběma fotbalisty jsme se zatím domluvili na dvouleté spolupráci s opcí,“ řekl generální manažer Slezského FC Alois Grussmann.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies