oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

SFC Opava U13 vs. Sigma Olomouc U13 6:13

08.10.2012, autor Redakce
Opavští fotbalisté do třinácti let tentokrát podlehli Olomouci 6:13.

Trenér Jan Hruška: Výsledek vypadá z našeho pohledu hrozivě, ale já mám z dnešního výkonu radost. Hráli jsme proti opravdu velmi kvalitnímu soupeři a přiznávám, že se nedivím, jak suverénně si olomoučtí v tomto soutěžním ročníku počínají. Přesto ale budu mluvit jen v pozitivech, protože náš výkon dnes byl velmi pozitivní. Na soupeře jsme nastoupili bez obav a bez respektu a troufám si říct, že první poločas jsme my byli mužstvem, které udávalo tempo zápasu. Na hráčích byla vidět obrovská chuť a ochota nechat na hřišti všechno. Abych ale nemluvil jen o nasazení a bojovnosti, musím také ocenit naši herní kvalitu. Vstřelili jsme 6 branek, což se ještě žádnému soupeři letos proti Olomouci nepovedlo. Ve hře jsme byli aktivní a rozhodně jsme jen zbaběle nebránili. Naopak jsme si vytvořili hodně brankových příležitostí. Bohužel se ještě na gól nadřeme daleko více než soupeř, který těžil z důrazu před brankou. I pro nás je to ale motivace k ještě lepšímu tréninkovému zápalu a věřím, že se naše snaha bude čím dál více projevovat. Už dnes se těším na jarní odvetu.

Sestavy:

SFC Opava A: Škuta, Bartusek, Harazim, Vrána, Souček, Koschatzký, Kostera, Kovalčík, Bolacký, Šimeček, Mikula.

SFC Opava B: Vyklický, Katschmarz, Dostál, Bitomský, Fusek, Červeňák, Blažej, Veselý, Fadrný, Bosák, Manderla, Štibraný.

Branky: Kostera 2x, Červeňák, Harazim, Koschatzký, Veselý.

Přihrávky: Fusek, Koschatzký, Souček.

Hvězdy utkání: Harazim Lukáš

SFC Opava A vs. Sigma Olomouc A 1:4
SFC Opava B vs. Sigma Olomouc B 3:1
SFC Opava A vs. Sigma Olomouc B 1:4
SFC Opava B vs. Sigma Olomouc A 1:4Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies