oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 17.4., 27.kolo
Mladá Boleslav 
14:00
 SFC Opava

Bojan Dordič v Opavě končí, dohodl se na ukončení smlouvy

18.01.2021, autor Redakce
Opava – Ve Slezském FC už dále nebude pokračovat ofenzivně laděný záložník Bojan Dordič, který se s klubem domluvil na rozvázání platného kontraktu.

Šestadvacetiletý fotbalista v probíhající sezoně FORTUNA:LIGY naskočil za Opavu do 11 utkání, ve kterých nahrál na jeden gól. Pro sobotní zápas se Zlínem se ovšem nevešel do zápasové nominace a nyní už je jasné, že další starty v dresu SFC nepřidá. Klub se s Dordičem dohodl na předčasném ukončení smlouvy.

„Bojan za námi přišel, že tady dál nechce pokračovat. A my hráče, kteří tady nemají zájem hrát, nechceme. Máme tady kluky, kteří nám chtějí pomoci zachránit ligu, ale Bojan zvolil jinou cestu. Jeho rozhodnutí respektujeme a do budoucna mu přejeme hodně zdaru,“ říká sportovní manažer Slezského FC Opava Pavel Zavadil.

Celkem Bojan Dordič odehrál v opavském dresu 24 utkání v nejvyšší soutěži, vstřelil dva góly a na jeden přihrál. Slezský FC mu přeje hodně štěstí v další kariéře.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies