oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
Ceník vstupenek

Ceny permic a vstupenek jsou známy. Na ligu už za 150 Kč!

11.06.2019, autor Redakce
Opava – Vedení Slezského FC upravilo ceny vstupenek na nadcházející sezonu FORTUNA:LIGY. Níže přinášíme kompletní ceník.

Cena permanentních vstupenek

Tribuna A: 2 700 Kč
Tribuny F,G,H: 1 800 Kč

Benefity pro majitele permanentní vstupenky:
- vstup na každý domácí ligový zápas, včetně nadstavbové části
- vstup na každé domácí utkání MOL Cupu
- rezervace místa na nadcházející sezonu
- vstup na každý domácí zápas B-mužů
- slevy a výhody u partnerů klubu

O zahájení a způsobu prodeje permanentních vstupenek budeme informovat v nejbližších dnech.

Ceník jednorázových vstupenek

Cena vstupného byla rozdělena do dvou časových vln před utkáním.

Vstupenky je možné zakoupit online v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v pobočce cestovní agentury Atlas zájezdů (bývalý Čedok) na opavském Horním náměstí 3, v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí důrazné doporučení, že při nákupu online si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

1. časová vlna (14 – 4 dny před utkáním) – předprodej
Tribuna A230 Kč
Tribuny F, G, H150 Kč
2. časová vlna (3 dny – den utkání) – předprodej / pokladna
Tribuna A290 Kč
Tribuny F, G a H210 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti 6-12 let a starobní důchodci)100 Kč

Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna – Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 100 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

ZTP – zdarma
ZTP/P a děti do 6 let – zdarma
Držitelé průkazu ZTP/P mohou navštěvovat utkání s 1 doprovodem (doprovod vstupné – 50 Kč), děti předškolního věku (do 6 let) mohou utkání navštěvovat bez nároku na místo v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby s platnou vstupenkou. V případě, že nebude volné sedadlo, musí dítě sedět na klíně svému doprovodu.

Ceny jsou platné pouze pro zápasy nejvyšší domácí soutěže.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies