oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 18.8., 5.kolo
Mladá Boleslav 
od 17:00
 SFC Opava
Preview: FC Slovácko B - SFC Opava

Další nevyzpytatelný soupeř, Slezský FC míří na Slovácko

05.10.2013, autor Redakce
O P A V A - Opavské fotbalisty prověří v 9. kole MSFL další z nevyzpytatelných týmů. Žluto-modří cestují do Uherského Hradiště, kde je čeká zápas s rezervou prvoligového Slovácka. Gambrinus liga má pauzu, a tak není vyloučeno, že domácí posílí béčko o hráče z A - mužstva. Výkop zápasu je stanoven na neděli 6. října v 10:15.

„Hrajeme proti dalšímu béčku a musíme být připraveni na variantu, že přijdou nějací hráči z áčka. Rezerva Slovácka kostru týmu má, nicméně probíhá repre pauza, takže uvidíme, jak to vyvine,“ řekl opavský trenér Jan Baránek.

Tomu bude stále chybět brankář Lukáš Godula, Olin Bartozel a také nová posila Radim Grussmann. „Radim má odraženou patu, nic vážného to není, ale hrát ještě nemůže. Od pondělí by s námi měl začít trénovat,“ upřesnil kouč Slezského FC.

Porovnání soupeřů v letošní sezoně MSFL
1. FC Slovácko B Slezský FC Opava
1. FC Slovácko B 5. pozice v tabulce 1. SFC Opava
13 získané body 22
3 – 4 – 2 výhry – remízy – prohry 7 – 1 – 1
15:16 skóre 19:8

Rezerva Slovácka zatím neprožívá špatné období, v letošní sezoně prohrála jen dvakrát a s 13 body okupuje 5. místo v třetiligové tabulce. Z posledních tří zápasů nasbírali fotbalisté z Uherského Hradiště 4 body. Doma porazili Hulín v poměru 4:1, následně podlehli Třebíči 0:2 a naposledy remizovali v Hlučíně 1:1.

Mladému mužstvu Slovácka dodává potřebné zkušenosti kromě občasných posil z áčka také makedonský záložník Veliče Šumulikoski, který hrál mimo Slovácko také v Petrohradu, Bursasporu nebo anglickém Prestonu. V obraně rezervního týmu figuruje také jméno Kolínek. Nenechte se však zmást, jde o jedenadvacetiletého talentovaného zadáka Jakuba Kolínka. Tým trénuje někdejší řízný obránce a kapitán Slovácka Jan Palinek, jenž v první lize odehrál více než 300 mistrovských zápasů.

Zápas mezi Slováckem B a Slezským FC Opava bude zahájen v neděli 6. října v 10:15. Z utkání bude připraven také tradiční on-line přenos na serveru Onlajny.com.

Věříme, že do Uherského Hradiště dorazí také početná skupina Vás našich skvělých fanoušků a podpoří Slezský FC v boji o další tři body. Sejdeme se na Slovácku!

Pravděpodobná sestava:
  • Slezský FC Opava: Hampel – Hrabina, Švec, Dvorník, Keresteš – Metelka, Skřehot, Sedláček, Schaffartzik – Nekuda, Komenda.

Stadion na mapě


Zvětšit mapu

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies