oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
SFC Opava U 12

Dvanáctka má za sebou další turnaj a vítězný mistrák

13.05.2017, autor Redakce
Opava – Náročný program za sebou mají fotbalisté opavské dvanáctky. Nejprve se představili na kvalitně obsazeném turnaji ve Vsetíně, kde nakonec urvali šestou příčku. Následně absolvovali také mistrovské utkání v Přerově, které vyhráli 11:2.
Výsledky SFC U-12 základní skupina

SFC – FC Baník Ostrava 1:0. Branka: Lukáš Lazecký. SFC - 1.SK Prostějov 1:0. Branka: Tomáš Nováček. SFC - AS Trenčín 0:4. SFC - 1. FC Slovácko 1:4. Branka: Lukáš Vyležík. SFC - FA R. Hanka (SK) 6:0. Branky: Jan Ulrich 2, Dan Sukdol, Lukáš Vyležík, Tomáš Nováček, Adam Sedláček.

Výsledky SFC U-12 finálová skupina

SFC - FC Vsetín U-13 0:4. SFC - AC Sparta Praha 0:1, SFC - FK Půchov 0:2.

Konečné pořadí turnaje:
1. AS Trenčínr
2. AC Sparta Praha
3. FC Vsetín U13
4. 1.FC Slovácko
5. FK Púchov
6. SFC Opava
7. Sigma Olomouc
8. FC Baník Ostrava
9. Fastav Zlín
10. MFK Frýdek Místek
11. 1.SK Prostějov
12. FA R. Hanka

Sestava SFC: Dan Sukdol, Adam Sedláček, Adam Cileček, Patrik Wehowský, Filip Kokeš, Albert Vlašánek, Lukáš Lazecký, Lukáš Vyležík, Dan Bártek, Dominik Stareček, Dominik Malý, Tomáš Nováček, Jan Ulrich, Matyáš Pierník, Richard Kovárník.

Hodnocení trenéra SFC U-12 Marcela Klajmona:

„Pro zpestření pro kluky v nabitém programu letošního května jsme se zúčastnili výborně obsazeného a skvěle zorganizovaného turnaje ve Vsetíně. Kluky musím především pochválit za nasazení a bojovnost ve skupině, čímž si zajistili postup z třetího místa do finálové skupiny a možnost utkat se o ty nejvyšší příčky. To si však vyžádalo velkou daň v podobě ztráty a úbytku sil, což se poté projevilo ve finálových utkáních. Turnajové umístění sice není nikterak špatné, avšak bohužel již zápasy ve skupině proti Trenčínu a Slovácku a poté částečně i se Spartou Praha nám ukázaly, že stále máme v tréninku na čem pracovat a čeká nás mnoho práce.“

Jednoznačná výhra v Přerově

1.FC Viktorie Přerov - SFC Opava U-12 2:11
Branky SFC: Tomáš Nováček 3, Adam Sedláček 2, Dominik Stareček, Ríša Kovárník, Matyáš Pierník, Lukáš Vyležík, Max Híreš, Dan Sukdol.
Sestava SFC: Dominik Malý, Adam Sedláček, Adam Cileček, Patrik Wehowský, Filip Kokeš, Lukáš Lazecký, Dan Sukdol, Richard Kovárník, Dan Bártek, Dominik Stareček, Matyáš Pierník, Albert Vlašánek, Tomáš Nováček, Max Híreš, Lukáš Vyležík.

Hodnocení trenéra SFC U-12 Marcela Klajmona:

„Šlo o docela pohledné utkání, kdy útočná fáze převyšovala tu obranou. Bylo vidět spoustu pohledných akcí na obou stranách a vzhledem k počtu nevyužitých příležitostí mohlo být skóre obou týmů daleko divočejší. Pozitivum utkání také bylo, že kluci měli vše ve své režii, včetně určení sestavy, rozcvičky před zápasem i intervalů střídání a vše zvládli na velkou jedničku!“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies