oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.10., 12.kolo
Slezský FC Opava 0
FK Teplice 1
neděle 20.10., 13.kolo
Bohemians 1905 
od 15:30
 SFC Opava
Zápasy U12

Dvanáctka pálila ostrýma. Přehrála Šumperk i Bílovec

01.05.2018, autor Redakce
Opava – Dva zápasy má za sebou výběr opavských dvanáctiletých fotbalistů. Svěřenci trenéra Radima Malocha nejdříve rozstříleli Šumperk 17:0 a následně vyhráli v Bílovci 14:2.

„Od úvodních minut měla naše hra celkem dobrou kvalitu a vypracovávali jsme si mnoho gólových šancí, které jsme ovšem první dvě třetiny trestuhodně zahazovali,“ načal pozápasové hodnocení trenér Radim Maloch.

„Kluci za výkon zaslouží pochvalu, ovšem i přes vysoké vítězství jsme měli v zápase tři desetiminutové pasáže, kdy jsme nehráli vůbec dobře a pořád tedy máme v tréninku na čem pracovat, abychom se zlepšili,“ zakončil svůj rozbor.

SFC Opava – Šumperk 17:0 (2:0, 5:0, 10:0)
Branky Opavy: Kryštof Hendrych 3, Hranoš 3, Winkler 3, Pecník 2, Kubát, Endrych, Jaroš, Kadlec, Tomíček, vlastní.

„V tomto utkání se nám dařilo přenést do hry prvky, na které jsme se zaměřovali v tréninku. Předvedli jsme mnoho krásných fotbalových akcí a vytvořili jsme si velké množství šancí,“ pochvaloval si Radim Maloch.

„Jediná věc, se kterou nemůžeme být v tomto utkání spokojení, je proměňování ani těch nejvyloženějších šancí, protože i přes vysoké skóre, jsme více než polovinu příležitostí zahodili. Navzdory tomu kluci za výkon zaslouží pochvalu,“ dodal trenér Slezanů

Bílovec – SFC Opava 2:14 (1:4, 0:1, 1:9)
Branky Opavy: Hranoš 7, Vladař 3, Kubát 2, Endrych, Winkler.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies