oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
I hranolky dokáží vykouzlit úsměv

Fotbalisté SFC Opava podpořili charitativní akci v Mekáči

23.11.2013, autor Redakce | FOTO: Deník / Roman Brhel
O P A V A - Fotbalisté Slezského FC společně s opavskými basketbalisty společně podpořili dobrou věc. V rámci charitativního projektu McDonald´s „I hranolky dokáží vykouzlit dětský úsměv“ vypomáhali v kuchyni a za pokladnami opavského McDonaldu.

Smyslem akce je podpora Ronald McDonald Charity, jež pomáhá nemocným dětem překonat těžké období odloučení od rodiny z důvodů hospitalizace. A právě ve čtvrtek šla polovina tržeb z prodeje hranolků a 100% z prodeje samolepek Pomocná ruka na výstavbu Ronald McDonald House pro nemocné děti a jejich rodiny.

Z opavských fotbalistů se za pokladnou činil Lumír Sedláček, McDrive dostal na starost Jakub Swiech a v kuchyni bojovala dvojice Jan Schaffartzik s Petrem Uvírou.

„Byla to fajn akce. Líbilo se mi, že společně s fotbalisty přišli také basketbalisté a spojili síly pro podporu dobré věci,“ řekl skalní příznivec Slezského FC Jan Pitřík.

„Ráda bych fotbalistům i basketbalistům poděkovala. Jsme maximálně spokojeni, kluci byli skvělí a podpořili dobrou věc,“ dodala na závěr vedoucí opavského McDonaldu Ludmila Kovalčíková.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies