oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 11.4., 28.kolo
SFC Opava 
od  
 Slovácko
Hráč měsíce Tomáš Polách

Hráčem měsíce března se stal Tomáš Polách, položte mu otázky

10.04.2014, autor Redakce
O P A V A - Máme za sebou premiérový start hlasování o Hráče měsíce, kterou se suverénně ovládla zimní posila ze Zlína Tomáš Polách. S vítězem ankety jsme pro Vás připravili off-line rozhovor. Otázky zkušenému záložníkovi můžete pokládat už nyní. Tři níže uvedení vylosovaní hlasující se navíc mohou těšit na propagační předměty Slezského FC.

Tomáše Polácha ocenění fanoušků pořádně překvapilo.

„Ani jsem nevěděl, že podobná anketa existuje. Samozřejmě mě to potěšilo, ale je to zásluha všech hráčů. Hlavní je, že jsme úvodní zápasy jara zvládli jako tým a věřím, že se nám povede i to nejdůležitější – postup,“ řekl Tomáš Polách.

„Nikdy jsem po žádných individuálních oceněních neprahnul. Vždy jsem chtěl, aby na konci snažení byl kolektivní úspěch,“ dodal jedním dechem březnový vítěz ankety Hráč měsíce.

Ten nasbíral celkově 310 bodů a s velkým náskokem zvítězil před druhým Františkem Metelkou (117 bodů) a Tomášem Mrázkem (113 bodů).

Ptejte se Tomáše Polácha v off-line rozhovoru

TOP 5

  1. Tomáš Polách – 310 bodů
  2. František Metelka – 117 bodů
  3. Tomáš Mrázek – 113 bodů
  4. Josef Květon – 109 bodů
  5. Lumír Sedláček – 91 bodů

Další v pořadí: 6. Petr Nekuda (63 b.), 7. Jan Schaffartzik (59 b.), 8. Luboš Horka (41 b.), 9. Josef Dvorník (35 b.), 10. Petr Vavřík (27 b.), 11. Radek Němec (17 b.), 12. Tomáš Komenda (14 b.), 13. Matěj Hrabina (10 b.), 14. Radim Grussmann (7 b.), 15. František Schneider (1 b.).

Výherci cen

Do premiérového hlasování ankety Hráč měsíce se zapojilo celkem 171 fanoušků Slezského FC. Věříme, že s každým následujícím měsícem hlasujících ještě přibude.

Tři náhodně vylosované hlasující jsme slíbili také odměnit dárkem v podobě propagačních předmětů klubu. Štěstí se přiklonilo k triu uživatelů těchto e-mailových adres:

Vylosovaným gratulujeme! Ceny Vám budou předány o přestávce po první půli následujícího domácího utkání s HFK Olomouc.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies