oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 27.1., 14.kolo
Bohemians 1905 
16:00
 SFC Opava

Hráči SFC na mezikrajském finále

03.06.2017, autor Redakce
Opava – V Plzni respektive Velkých Losinách v minulých dnech proběhla mezikrajská finále soutěží věkových kategorií U-13 a U-14, na nichž nechyběl Moravskoslezský kraj, jehož barvy hájilo několik opavských hráčů.

První finále se uskutečnilo v Plzni. Zúčastnili se ho třináctiletí hráči ročníku narození 2004. Naše krajská reprezentace se nejprve dostala do finálové čtyřky z prvního místa. Tým svou kvalitu potvrdil i v další fázi, v níž si došel pro celkové prvenství.

Během letošního ročníku byli do týmu nominováni tito hráči SFC: Vojtěch Petzuch, Nikola Zavadil, Matyáš Thimel, Jeroným Vltavský, Filip Chládek, Petr Katschmarz, Matěj Kromer a Sebastián Pejša. Poslední trojice se zúčastnila také finále.

Stejný hrací systém platil i pro o rok starší fotbalisty. Moravskoslezský kraj se ze skupiny Východ do finále ve Velkých Losinách kvalifikoval ze druhého místa. Nakonec z toho byla velmi pěkná druhá příčka.

Během letošního ročníku byli do týmu nominováni tito hráči SFC: Jaromír Blažej, Radim Hrbáč, Denis Kramář, Dalibor Večerka, Lukáš Kollek, Jan Jelen, Ondřej Sprinz a Tomáš Rataj. Poslední čtveřice zakusila i chuť finálových klání.

„Všem klukům patří poděkování za vzornou reprezentaci klubu a výběru Moravskoslezského krajského fotbalového svazu,“ uvedl trenér krajské čtrnáctky Radovan Morong, jenž je zároveň i koučem U-14 Slezského FC.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 16:00 |
Bohemians 1905
Slezský FC Opava