oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 26.10., 14.kolo
Slovácko 
od 14:30
 SFC Opava
Informace pro fanoušky

Informace pro fanoušky mířící do Ďolíčku

13.03.2019, autor Redakce
Opava – Opavští fotbalisté se v neděli 17. března od 15 hodin představí ve slavném Ďolíčku, kde sehrají duel s tamními Bohemians Praha 1905. Níže přinášíme souhrn bezpečnostně-organizačních informací ze strany domácího klubu.

Utkání je ze strany našeho klubu a všech bezpečnostních složek hodnoceno jako utkání vyšší rizikové.

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na Východní tribuně, sektor „D“ s přístupem / odchodem z / do ulice Sportovní (od křižovatky s Vršovickou ul.) pouze vchodem č. 2 (viz. přiložený plánek). Na tomto vstupu nebude v provozu pokladna.

Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn na všech vstupech. Dále budou prováděny i namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto příchod na stadion s dostatečnou časovou rezervou.

Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Sektor je vybaven třemi velkoplošnými vraty a jednou brankou, které slouží jako únikové východy a v případě potřeby jako vstupy pro zásah pořadatelské služby, případně PČR. V sektoru je stánek s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Kapacita sektoru je 250 míst.

Prostor je monitorován kamerovým systémem, záznam z tohoto zařízení slouží k usvědčení výtržníků na stadionu. Sektor pro hostující fanoušky bude otevřen 60 minut před začátkem utkání. Umístění vlajek musí být v souladu s pokyny naší pořadatelské služby tak, aby nezakrývaly reklamy kolem hrací plochy.

Jak se dostanete do Ďolíčku?

MHD: tramvaj číslo 6, 7, 24 - zastávka Bohemians, 4, 22 - zastávka Vršovické náměstí; autobus číslo 124, 139 - zastávka Bohemians, 101 - zastávka Koh-i-noor, 193 - zastávka Nádraží Vršovice.
Automobil: z centra 10 min jízdy do čtvrti Vršovice, parkování pouze v přilehlých ulicích.
Vlak: nejbližší vlakové nádraží Praha-Vršovice, dále pěšky 10 minut na východ po ulici Vršovická nebo tramvaje 6, 7 a 24 na zastávku Bohemians.

.

Plán stadionu

Stadion na mapěPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies