oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 28.7., 3.kolo
Mladá Boleslav 
od 16:30
 SFC Opava
Informace pro fanoušky

Informace pro fanoušky mířící do Karviné

06.02.2019, autor Redakce
Opava – Start jarní části FORTUNA:LIGY se blíží. Fotbalisté Slezského FC se v sobotu 9. února od 15 hodin představí na půdě Karviné. Utkání je vyhodnoceno jako rizikové, přinášíme tedy organizačně – bezpečnostní informace domácího klubu MFK Karviná.
  • Přístupové a odchodové trasy: viz. níže přiložený plánek stadionu – vjezd z ul. Polská
  • Parkování pro fanoušky hostí: u obchodního centra Tesco
  • Pokladna: otevřena před sektorem hostí
  • Specifikace sektoru: Sektor je vybaven bufetem a toaletami. Ostrahu zajišťuje soukromá bezpečnostní agentura. Při vstupu du sektoru budou prováděny důkladné bezpečnostní prohlídky. K dispozici je jeden otočný turniket s čtecím zařízením.
  • Kapacita sektoru: 230 míst k sezení
  • Stadion je zpřístupněn od 14.00 hodin včetně otevření bufetu s občerstvením.
  • Pořádající klub nepovoluje pro choreo využití: pyrotechniku, jakékoli plachty či jiné předměty, kterými by mohla být tribuna hostí překryta, nálepky.
  • Fanouškům jsou povoleny: vlajky na papírových tyčích, buben, megafon, plotové bannery. Vše po důkladné kontrole bezpečnostní agenturou.

Upozorňuje tímto fanoušky hostí, že při vstupu do sektoru budou prováděny důkladné bezpečnostní kontroly na vnášení pyrotechniky, požití alkoholu a návykových látek. Nebude povolen vstup s jakýmkoliv zavazadlem.

Návštěvníci se koupí vstupenky zavazují dodržovat Návštěvní řád stadionu. Osoby, které nějakým způsobem poruší tento návštěvní řád, nebudou vpuštěny na stadion, případně budou vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného.

Pro fanoušky, kteří pojedou vlakem, budou u nádraží přistaveny autobusy pro rychlejší přesun na stadion, proto žádáme o dodržování pokynů policie a pořadatelů.

Plánek stadionuStadion na mapěPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies