oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 11.4., 28.kolo
SFC Opava 
od  
 Slovácko
SFC Opava U 11

Jedenáctka bronzová ve Smilovicích

09.09.2018, autor Redakce
Opava – Jedenáctka SFC absolvovala druhý turnaj v krátké době. Po akci v Chotěboři obsadili svěřenci trenéra Marcela Klajmona třetí příčku ve Smilovicích.

„Musím říci, že jsem byl spokojený z padesáti procent. Herní projev a kvalita hry byly rozhodně lepší a vyšší než uplynulý víkend, což se nakonec projevilo i ve výsledcích. Spousta kluků mne mile překvapila i tím, že si vyzkoušeli vícero postů na hřišti a zvládli je odehrát,“ řekl trenér Opavy Marcel Klajmon.

„Kluky také chválím za několik krásných vstřelených gólů a především za větší odpovědnost ohledně bránění, kdy jsme ve třech utkáních ze čtyř neinkasovali branku. Nicméně vady na kráse byly v naší hře vidět také a v tréninkových jednotkách budeme neustále pracovat krok po kroku, abychom se zlepšovali,“ uzavřel kouč Slezanů.

Sestava SFC Opava U 11: Tomáš Demel, Jakub Dobiáš, Adam Fuchsig, Václav Holuša, Jiří Lazar, Matěj Matýsek, Samuel Němčík, Matouš Polák, Václav Slanina, Jakub Stareček. Jáchym Šejda, Jonáš Vincker. Trenér: Marcel Klajmon.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies