oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 25.10., 8.kolo
SFC Opava 
Odloženo 
 Slavia
SFC Opava U 11

Jedenáctka se představila v Chotěboři

04.09.2018, autor Redakce
Opava – Jedenáctka Slezského FC Opava se představila na špičkovém turnaji v Chotěboři. Malí Opaváci nakonec obsadili dvaadvacátou příčku.

Týmy byly rozděleny do tří skupin. Výběr trenéra Marcela Klajmona narazil na Slavii, Trnavu, Slovácko, Spartu, Trutnov, Hodonín a Academii z Poznaně.

„Hráli jsme s těžkými soupeři, což se i potvrdilo v nedělních skupinách o celkové umístění, kdy naši sobotní soupeři obsadili úplně ty nejvyšší příčky,“ přišel s hodnocením trenér Marcel Klajmon.

„V základní skupině jsme se ziskem čtyř bodů obsadili až sedmé místo. Bohužel ani nedělní skupina o umístění nám nevyšla podle představ, kdy po úvodní těsné prohře s Jihlavou jsme v dalších pěti utkáních již dokázali porazit pouze Ústím nad Labem,“ pokračoval kouč Slezanů.

„Musím přiznat, že turnaj jsme nezvládli nejen výsledkově, ale především kvalitou herního projevu, což je v těchto kategoriích nejdůležitější, kdy většina týmů byla v herních činnostech jednotlivce, a hlavně ve hře bez míče o něco před námi. To se ale časem zlepší, kluci jsou šikovní, půjdeme nahoru.“

Sestava SFC Opava U 11: Jakub Dobiáš, Václav Holuša, Matyáš Kavan, Jiří Lazar, Šimon Mac, Matěj Matýsek, Samuel Němčík, Štěpán Pěruška, Matouš Polák, Jakub Schuster, Maxim Zmarzlák.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies