oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.1., příp.
SFC Opava 
10:30
 Uničov

Kluci tvrdě pracovali. Chyběla jen odměna, hlásí Skuhravý

20.08.2017, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka
Opava – V sobotu fotbalisté Slezského FC remizovali se Sokolovem, trenér Roman Skuhravý ale vnímal zápas pozitivně. Spokojen byl s předvedenou hrou. O remíze rozhodl první poločas, ve kterém domácí neproměňovali šance.

„Měli jsme šance, měli jsme vyhrát,“ řekl po zápase Roman Skuhravý. „Takový už je fotbal. Když není úplná přesnost, chybí troška toho štístka, dopadne zápas takto,“ pokračoval opavský stratég.

První poločas byl jen o Opavě, sokolovský Baník brankáře Fendricha neohrozil. „Nečekali jsme, že Sokolov takhle zaleze. Měli jsme to ve svých rukou, avšak jejich obrana byla velice propracovaná,“ zvedl prst Roman Skuhravý.

Po změně stran už domácí tak nebezpeční nebyli. „Chceme vyhrávat, v té chvíli je třeba roztáhnout hřiště. Měli jsme možnost dostat před branku přihrávkou nebo jedna na jedna, v tom jsme nebyli přesní. Posledních dvacet minut jsme byli v křeči. Soupeř kouskoval hru, polehával a to nám nevyhovovalo,“ přiznal trenér Slezského FC.

„Utkání ale hodnotím pozitivně. Hernost byla daleko větší než v předešlých utkáních. Kluci tvrdě pracovali, jen ta odměna chyběla,“ dodal na závěr.