oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 11.4., 28.kolo
SFC Opava 
od  
 Slovácko
Křest nového kalendáře

Křest se vydařil! O kalendáře byl velký zájem

10.12.2014, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka
O P A V A - V prostorách OC Breda & Weinstein se uskutečnil slavnostní křest nástěnného kalendáře Slezského FC Opava 2015. Křtu se společně s hráči a představiteli klubu zúčastnil také primátor města Martin Víteček. O kalendáře byl mezi fanoušky velký zájem. Příznivci si je mohli přímo na místě podepsat od opavských hráčů.

Z opavské kabiny v Bredě nechyběli Zdeněk Pospěch, Tomáš Čelůstka, Josef Dvorník, František Metelka, Luboš Horka, Jan Schaffartzik, Tomáš Mrázek, David Hampel a Lukáš Godula. Klub zastupoval předseda představenstva Slezského FC Marek Hájek a generální manažer Alois Grussmann.

Kalendáře šly doslova na dračku. Dvorní fotograf Deníku František Géla, který kalendář vytvořil, se křtu nemohl zúčastnit kvůli studijním povinnostem. Na akci jej tak zastoupila jeho maminka Jana Gélová. Moderování akce se ujal vždy dobře naladěný Lumír Sedláček a vedl si výtečně.

Fotogalerie ze křtu

Děti si mohly o kalendář zasoutěžit. Za úkol měly nakreslit znak Slezského FC. Nejlepší výtvor poté vybrali samotní fotbalisté a jeho autor se dočkal zasloužené odměny. Po křtu a autogramiádě se hráči společně s fanoušky přesunuli na Horní náměstí, kde si zapěli koledy v rámci akce Deníku "Česko zpívá koledy".

Kde nyní zakoupit kalendář?

Od čtvrtka 11. prosince 2014 budou kalendáře v prodeji v Městském informačním centru Opava a sportovním obchodě Nezmar sport na ulici Krnovská.

Cena kalendáře činí 160,- Kč. Výtěžek z prodeje půjde do sociálního programu SFC Opava – mládež, který slouží k podpoře a rozvoji mladých talentovaných hráčů.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies