oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 24.11., 13.kolo
FK Varnsdorf 0
Slezský FC Opava 3
sobota 4.12., 16.kolo
SFC Opava 
13:30
 Zbrojovka Brno

Marlenka chce vstoupit do SFC Opava

19.11.2021, autor Klub
Opava – Město Opava, které vlastní 99,25 procenta akciové společnosti Slezský fotbalový club, dostalo oficiální nabídku od společnosti MARLENKA Food na partnerství v klubu.

„Mám radost z toho, že několikaměsíční jednání skončilo zasláním nabídky, kterou již projednalo společně se zástupcem společnosti MARLENKA Food Nshanem Avetisjanem vedení města. V tuto chvíli budu seznamovat s nabídkou všechny zastupitelské kluby v rámci opavského zastupitelstva,“ řekl náměstek primátora Petr Orieščík, pod něhož Slezský FC Opava spadá.

Společnost MARLENKA Food v nabídce garantuje po dobu tří let finanční zajištění fungování akciové společnosti SFC Opava. Dále nabízí vybudování mládežnické akademie ve spolupráci s českým reprezentantem Vladimírem Coufalem s tím, že se kromě mužského fotbalu, zaměří také na ženský fotbal. Firma chce investovat do klubu a posunout ho do FORTUNA:LIGY.

„V případě, že společnost MARLENKA Food splní výše uvedené body, chce od města Opavy odkoupit plný balík akcií a stát se tak majoritním akcionářem,“ dodal Orieščík.

 


Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 13:30 |
Slezský FC Opava
FC Zbrojovka Brno