oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 17.4., 27.kolo
Mladá Boleslav 
14:00
 SFC Opava

Matěj Helešic je naším hráčem, Slezskému FC se upsal na tři roky

18.08.2020, autor Redakce
Opava – Obránce Matěj Helešic už je hráčem Slezského FC. Krajní bek, jenž může nastoupit také v záloze, podepsal s opavským klubem smlouvu do 30. června roku 2023.

„Je to mladý hráč, ve kterém vidíme velký potenciál. Jsem rád, že se nám podařilo tento transfer dotáhnout do konce,“ těší opavského trenéra Radoslava Kováče.

S podpisem dlouhodobého kontraktu je spokojen i třiadvacetiletý fotbalista, jenž v Opavě dosud hostoval. „Poslední dva, tři roky strávil na hostování a jsem rád, že teď už jsem kmenovým hráčem Opavy. Dostávám tady příležitost hrát. Jsem rád, že to takhle dopadlo,“ těší Matěje Helešice.Ten si pochvaluje také působení pod novou trenérskou dvojicí Radoslav Kováč – Alois Skácel. „Pod panem Kováčem jsem maximálně spokojený. Je komunikativní trenér, který se pořád s každým baví. Ví, co chce hrát a myslím, že to na naší hře bude poznat,“ tvrdí dravý borec.

Opavské čeká už v pátek ostrý start nové sezony FORTUNA:LIGY. Od 18 hodin se představí v Plzni. „Těším se moc. Myslím si, že je lepší dostat Plzeň hned na startu sezony, kdy ještě nemusí být tolik rozehraná. Věřím, že tam něco můžeme uhrát,“ dodává.

Matěj Helešic v nejvyšší soutěži sehrál za Baník, České Budějovice a Opavu celkem 28 utkání. Teď je jasné, že další starty přidá v dresu Slezského FC.

Hodně štěstí, Matěji!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies