oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 1
SFC Opava 0
pátek 19.8., 4.kolo
SFC Opava 
18:00
 Vyškov

Na Duklu i s několika novinkami pro fanoušky

04.08.2022, autor Redakce
Opava – Již zítra, tedy v pátek 5. srpna, sehraje Slezský své první domácí utkání v rámci nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Od 18:00 nám bude soupeřem Dukla Praha. Na fanoušky navíc čeká oproti minulé sezoně řada novinek.

Městský stadion se tradičně otevře 60 minut před zápasem, tedy v 17:00. Otevřeny budou vstupy jak od Střelnice, tak také od Opavice a vedle fanshopu.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěný v rámci své permanentní vstupenky. Volný prodej v tuto chvíli stále běží v síti Ticketportal. Nicméně permanentky nebude možné zakoupit v den utkání ve fanshopu, kde bude probíhat pouze výdej již zaplacených permanentek.

Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketportal a jsou levnější, než v den zápasu na pokladnách, tak neváhejte a zajistěte si ji s předstihem. Vstupenky samozřejmě budou k dispozici také na pokladnách, které budou otevřeny hodinu před zápasem.

Ženy a děti do 15 let mají výstup na utkání zdarma.

V případě, že bude mít některý z permanentkářů u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím fanshop, kde vám pomohou tento problém vyřešit.

VSTUPY NA STADION

Tribuna F – vstup přes turnikety od Střelnice i U Opavice
Tribuna G – vstup přes turnikety od ulice U Opavice
Tribuna H – vstup přes turniket od Střelnice
VIP – vstup od Parkhotelu
Média – vstup na tribunu přes sekretariát

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Oproti loňské sezoně došlo k navýšení počtu stánků s občerstvením na celkový počet devíti stánků. V rámci těchto stánků pak nově bude možné také platit kartou. Každý ze stánků totiž bude mít zabudovaný platební terminál.

Nad rámec tohoto občerstvení budou mít fanoušci možnost si v areálu zakoupit také například wafle na špejli nebo točenou zmrzlinu.

ODSTRANĚNÍ SÍTÍ U TRIBUNY G a F

Na základě ankety, která proběhla na klubovém webu, došlo k odstranění sítě za brankou u tribuny G. Navíc po domluvě s policií došlo k podmínečnému odstranění sítě také u tribuny F, konkrétně u sektorů F9, F8 a F7.

ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude také tradiční magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude k dispozici na pokladnách při vstupu na stadion. Cena magazínu je 20 Kč.

Podmínky pro nákup vstupenek a permanentek