oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 17.4., 27.kolo
Mladá Boleslav 
14:00
 SFC Opava

Nedělní odlet do Portugalska zrušen. Tým prozatím setrvá v Praze

03.01.2021, autor Redakce
(AKTUALIZOVÁNO 18.43) Opava – Výprava Slezského FC měla v neděli večer společně s mužstvem SK Slavia Praha odcestovat na soustředění do Portugalska, nakonec je ale všechno jinak. Pražská Slavia z preventivních a zdravotních důvodů odložila odlet a zahraniční soustředění prozatím zrušila, což se výrazně dotýká také SFC.

„Je to čerstvá informace. Aktuálně intenzivně řešíme možné alternativy, co a jak dál. Potřebujeme hlavně trénovat, nemůžeme si dovolit ztrácet čas,“ řekl krátce sportovní manažer Slezského FC Pavel Zavadil.

O aktuálním vývoji situace budeme informovat na klubových komunikačních kanálech.

Aktualizace – 18.43

„Náš tým setrvá v Praze, kde během pondělí absolvuje naplánovaný tréninkový proces. Během pondělního dne se také rozhodne, co a jak dál ohledně odletu a příletu a dalších organizačních záležitostí týkajících se soustředění. V současné chvíli jsou ve hře obě varianty – tedy odcestování do Portugalska, ale i případný návrat do Opavy,“ informuje vedoucí A-mužstva SFC Lumír Sedláček.

„Je to pro nás samozřejmě velká komplikace v oblasti logistiky, ale během tří dnů jsme zvládli nachystat celé soustředění, takže určitě vyřešíme i tento problém,“ dodává Sedláček.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies