oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 22.9., 9.kolo
SFC Opava 
od 17:00
 Teplice
Soustředění SFC

Opavští fotbalisté jsou na soustředění. Do Kravař vyrazili na kole

02.07.2018, autor Redakce | FOTO: Jaroslav Rovňan
Opava – Fotbalisté Slezského FC vyrazili do Kravař, kde se budou týden připravovat na nadcházející sezoně. Ladit formu budou na soustředění v Buly Aréně, kam z Opavy v pondělní dopoledne vyrazili hromadně na kolech.

„Budeme se připravovat v Buly Aréně, která disponuje luxusním zázemím. Máme tady ideální podmínky pro práci, využívat budeme dvě travnatá hřiště SK Kravaře,“ říká na úvod technický ředitel Slezského FC Opava a vedoucí mužstva Jaroslav Rovňan.

„Ve čtvrtek nás čeká zápas na stadionu Górniku Zabrze, pro nějž půjde o generálku na Evropskou ligu. V sobotu odehrajeme přípravné utkání ve Wroclawi. Původně bylo v plánu soustředění v Uherském Brodě, nakonec jsme ale zvolili Kravaře z důvodu kratší dojezdové vzdálenosti,“ vysvětluje.

Tým vyrazil z opavského stadionu do Kravař netradičně – na kolech. „Bylo to zpestření pro kluky. Cestu zvládli rychle. Z Opavy byli v Kravařích za 22 minut,“ pousmál se Rovňan.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies