oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
Turnaj U12 v Šumperku

Opavští žáci kategorie U12 vezou z Šumperka stříbro

22.01.2014, autor Redakce
Š U M P E R K, O P A V A – Opavští benjamínci se v neděli zúčastnili halového turnaje v Šumperku, kde změřila síly šestice mužstev a Slezané v jejich konkurenci obstáli, když do Opavy přivezli stříbrné medaile.

V prvním utkání nadělili Opavští Břidličné třináct branek. Ve druhém utkání změřily naděje Slezského FC síly s olomouckou Sigmou. V utkání Slezané vedli 1:0 a 2:1, ale ani to k výhře nevedlo a Opava padla v poměru 2:3.

„Za stavu 2:1 jsme sice měli tři možnosti navýšit vedení, ovšem soupeř měl celkově více šancí a podal v tomto zápase lepší výkon. My umíme hrát daleko lépe, než jsme proti Sigmě předvedli. Po tomto zápase jsme prakticky byli odsouzeni hrát jen o druhé místo a to jsme si už pohlídali,“ řekl trenér opavských žáků Radim Maloch.

Slezané totiž nejprve porazili šumperské béčko (9:1) a hned nato i áčko po výsledku 5:2. Před posledním zápasem tak měli opavští mladíčci stříbrné medaile prakticky jisté a remizovali s Rudou Slaska 3:3.

„Vybojovali jsme tedy druhé místo, ovšem naše výkon mohou být daleko lepší, než jsme předvedli,“ hodnotil kouč Maloch. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Sebastian Latoň ze Slezského FC.

Zápasy SFC Opava

  • SFC Opava – Břidličná 13:0 (Branky SFC: Hrbáč 3, Hanel 2, Zapletal 2, Žídek, Novák, Chudý, Latoň, Latka, Gargoš)
  • SFC Opava – Sigma Olomouc 2:3 (Jelínek, Zapletal)
  • SFC Opava – Šumperk B 9:1 (Hrbáč 3, Latka 2, Jelínek 2, Gargoš, Zapletal)
  • SFC Opava – Šumperk A 5:2 (Novák, Chudý, Zapletal, Latoň, Gargoš)
  • SFC Opava – Ruda Slaska 3:3 (Jelínek, Hrbáč, Latka)

Horní řada zleva: Radim Maloch (trenér), Tomáš Zapletal, František Žídek, Petr Latka, Michal Hanel, Lukáš Chudý, Filip Jelínek, Lukáš Vajda (trenér).
Spodní řada zleva: Maxmilián Starý, Matěj Novák, Sebastian Latoň, Šimon Gargoš, Matěj Hrbáč, Vít Baránek.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies