oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 7.8., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Vyškov

Oslabený Slezský FC jede do Karviné bodovat

08.02.2019, autor Redakce
Opava – První zápas jarní části FORTUNA:LIGY je tady. Opavští fotbalisté se představí na hřišti předposlední Karviné. Ta v zimní pauze posilovala a přivedla zajímavé hráče jako například Kouakoua, Záhumenského nebo Bukatu.

„Mají sice řadu nových hráčů, a to cizinců, ale trenér všechny zná, což je výhoda. Budou mu chtít jeho důvěru splatit,“ řekl trenér Slezského FC Opava Ivan Kopecký. „Nečeká nás lehké utkání. Karviná je sice dole, ale hlavně doma dokáže být nebezpečná,“ vypozoroval Kopecký.

„Mají nebezpečné standardní situace. Výborně je zahrává Budinský, který má dobrou kopací techniku, ať už levou nebo pravou nohou,“ pokračuje trenér, který ještě upozornil na Wágnera, Ba Louu, Kriváka a Rundiče.

Karvinští potřebují body jako sůl. „Naší výhodou může být fakt, že Karviná musí a je pod velkým tlakem. My musíme hrát aktivně a odvážně,“ nabádá Kopecký.

Slezskému FC budou chybět zranění Jursa se Schaffartzikem a také vykartovaný Svozil. „To k fotbalu patří, alternativu v hlavě mám,“ pousmál se Ivan Kopecký.

Sobotní zápas na půdě Karviné začíná v 15 hodin.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies