oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 15.2., 21.kolo
SFC Opava 
od  
 Plzeň
U15 na turnaji v Třinci

Patnáctka vítězná na turnaji v Třinci

09.12.2015, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté naší patnáctky si rozhodli zpestřit závěr podzimní části a vyrazili na halový turnaj do Třince, kde změřili síly s dalšími šesti soupeři. Hrálo se systémem každý s každým, mladí Opavané nenašli přemožitele a došli si pro celkové prvenství.

Halu řada fotbalistů bere jako doplňující prvek ke klasickému velkému fotbalu a slouží především k dovednostnímu rozvoji. Tento účel byl v Třinci dokonale naplněn a Slezský FC ukázal svou kvalitu.

Opava postupně porazila Vítkovice 8:4, Mosir Jastrzebie 6:4, MFK Havířov 6:2, FC Hatvan (Maďarsko) 9:1, MŠK Martin 3:0 a domácí FK Třinec 5:2. Individuálního ocenění se dočkal skvěle chytající opavský brankář Robert Ondráček.

„V každém z týmů bylo k vidění několik velice dobrých individuálních výkonů. Celkově se nám turnaj vydařil. Kluci si zápasy užili a první místo je odměnou za předvedenou hru,“ hodnotil trenér patnáctky SFC Opava Radovan Morong.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies