oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Podzim U13: Mladší žáci SFC skončili čtvrtí

15.11.2013, autor Redakce
O P A V A - Opavští mladší žáci kategorie U13 zakončili své působení v podzimní části sezony Moravskoslezské ligy žáků sever na pěkném 4. místě. O své dojmy z podzimu se podělil trenér Martin Kotala.

Skončila nám podzimní část naší soutěže/ligy SpSm (MSL) sever U13 a můžu říct, že jsem s celým tímto obdobím spokojen. Jak přístupem všech hráčů v tréninkových jednotkách, tak i v zápasech.

Ano, může nás těšit 4. místo v tabulce, ale to není až tak podstatné. Mám dobrý pocit hlavně z herního projevu, který byl až na malé výkyvy kvalitní, a to je pro mě pozitivní hodnocení.

Herní projev chceme neustále zlepšovat a zdokonalovat. Každé utkání v podzimní části soutěže s týmy, které jsou v první šestici tabulky, mělo svou kvalitu a bylo velkým přínosem pro další rozvoj každého hráče a celého týmu.

Teď nás čeká zimní období, ve kterém se budeme neustále věnovat práci s míčem a stručně řečeno i celkovému rozvoji a zkvalitňování každého hráče po všech stránkách.

Samozřejmě, že si tuto zimní přípravu budeme zpestřovat také halovými turnaji a po novém roce začátkem února i přátelskými zápasy už na venkovních hřištích s kvalitními soupeři, jednak z naší soutěže, tak i s týmy ze SpSm (MSL) jih U13.

Na závěr děkuji za dobrou a kvalitní spolupráci po celu dobu podzimní části hráčům, mému asistentu Marcelu Klajmonovi, šéftrenéru brankářů Michalu Kosmálovi, šéftrenéru žáků Mgr. Janu Dosedělovi a všem rodičům. Těším se na další spolupráci v zimním období a na jaře.

Martin Kotala, trenér mladších žáků SFC Opava U13

Horní řada zleva: Martin Kotala (trenér), Matěj Macháč, Martin Schlischka, Filip Rother, Matěj Stuchlík, Matěj Goněc, Adam Hartmann, Jan Němčík, Milan Návrat, Marcel Klajmon (asistent trenéra).

Prostřední zleva: Theodor Matějíček, Adam Ščudla, Adam Dušek, Lukáš Buga, Radek Šafarčík, Filip Tománek, Vojtěch Hrda, Lukáš Baďura.

Spodní řada zleva: Štěpán Rolný, Ondřej Krajíček, Tomáš Staňo, Robert Ondráček, Adam Gorčica, Zbyněk Celta, Jaroslav Šidlák.