oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 7.8., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Vyškov

Pracovitý výkon, těší Dvorníka po Spartě. Ale co s koncovkou?

04.11.2019, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC neděli podlehli Spartě, byť herně nezklamali. Trápení v koncovce ale pokračuje – Opavští opět nedokázali skórovat. Co po zápase říkal trenér Josef Dvorník?

„Začnu trochu jinak: Na úvod bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří si stejně jako my dlouho neužili pocit výhry. Navzdory tomu je jejich podpora doma i venku obrovská. Jsme jim za to vděční a jsme rádi, že stále drží při nás,” řekl na úvod tiskové konference.

„Co se týče zápasu, slušela by mu remíza. Odvedli jsme pracovitý výkon. Sparta se po prvním gólu trochu zatáhla a umožnila nám být v některých pasážích více na míči. Jsme delší dobu bez gólu. Musíme pracovat na hře v posledních dvaceti, třiceti metrech,” připomíná Dvorník.

„Kádru, který tu máme, plně důvěřuji. Kluci mají určitou kvalitu, odněkud přišli a my jsme rádi, že je tady máme. Po podzimu si to ale musíme vyhodnotit a budeme se snažit posílit tam, kde nás nejvíce tlačí bota,” přiznává.

Opava čeká na vstřelený gól v lize už přes 400 minut. „Jsme už delší čas bez vstřelené branky, ale nemyslím si, že naše hra postavená jen na standardkách Zavoše (Pavla Zavadila – pozn. red.). Soupeř tomu jde víc naproti. Na Bohemce jsme se dokázali dostat do zakončení i ze hry. Není a nemůže to být postavené jen na tom, jestli budeme úspěšní ze standardek,” dodává na závěr kouč Slezského FC.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies