oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 21.9., 10.kolo
SFC Opava 
od 16:30
 Liberec
Předprodej lístků

Předprodej zahájen: V prodeji už jsou lístky na duel se Spartou

15.04.2019, autor Redakce
Opava – Na závěr základní části se fotbalisté Slezského FC doma představí v souboji s pražskou Spartou. Vstupenky můžete získat v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Harmonogram prodeje vstupenek na utkání s AC Sparta Praha

1. časová vlna (předprodej pondělí 15. dubna – neděle 21. dubna 2019)
Tribuna A180 Kč » koupit vstupenky
Tribuny F, G, H120 Kč » koupit vstupenky
2. časová vlna (předprodej pondělí 22. dubna – pátek 26. dubna 2019)
Tribuna A210 Kč
Tribuny F, G a H150 Kč
3. časová vlna v den utkání – pokladny, sobota 27. dubna 2019
Tribuna A240 Kč
Tribuny F, G a H180 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti ve věku 6-12 let, starobní důchodci)130 Kč

ZTP – zdarma
ZTP/P a děti do 6 let – zdarma

Držitelé průkazu ZTP/P mohou navštěvovat utkání s 1 doprovodem (doprovod vstupné – 50 Kč), děti předškolního věku (do 6 let) mohou utkání navštěvovat bez nároku na místo v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby s platnou vstupenkou. V případě, že nebude volné sedadlo, musí dítě sedět na klíně svému doprovodu.

Kde zakoupit vstupenky?

Vstupenky je možné zakoupit online v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v pobočce cestovní agentury Atlas zájezdů (bývalý Čedok) na opavském Horním náměstí 3, v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí doporučení, že při nákupu online si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Koupit vstupenky on-line »

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 130 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

Plán stadionuPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies