oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Prohlášení SFC Opava

21.11.2021, autor Klub
Opava – Klub se rozhodnul podat krátké a věcné vyjádření k informacím, které byly zveřejněny ke vstupu společnosti MARLENKA do Slezského fotbalového clubu Opava a.s..

Zástupci klubu, konkrétně náměstek primátora města Opavy Petr Orieščík, pod něhož Slezský FC spadá, vždy jednali o možném vstupu do klubu pouze s panem Nshanem Avetisjanem, který při těchto jednáních zastupoval společnost Marlenka Food s.r.o. a oficiální nabídka podaná městu, tak byla podána společností Marlenka Food s.r.o. pana Nshana Avetisjana, který je synem majitele společnosti MARLENKA International Gevorga Avetisjana.

„Velmi oceňuji naprosto profesionální přístup pana Nshana Avetisjana, který s námi po celou dobu vedl velmi korektní jednání o případném partnerství, přičemž výsledkem těchto jednání byla nabídka, která podmiňuje majetkový vstup do klubu tříletým dohledem města nad fungováním klubu z pozice představenstva i dozorčí rady, což je věc, se kterou jsem se já osobně ještě nesetkal,“ uvedl náměstek primátora Petr Orieščík.

„Jelikož téměř ihned po zveřejnění začala obrovská medializace celé události, která má za následek velké nedorozumění, které mne osobně velmi mrzí. Rád bych se tímto chtěl omluvit všem, kteří mohli touto zprávou utrpět jakoukoliv ujmu. Z toho důvodu se aktuálně nebudeme k celé události vyjadřovat,“ dodal Orieščík.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies