oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Prohlášení Slezského FC Opava

29.07.2020, autor Klub
Opava – Slezský FC přijal informaci o zasedání Ligového výboru Ligové fotbalové asociace, který na svém středečním zasedání rozhodl o podání podnětu k zahájení disciplinárního řízení se SFC Opava v souvislosti s nákazou infekčním onemocněním COVID-19.

V současné době Slezský FC Opava nedisponuje žádnou informací, která by tomuto nasvědčovala. Nejsme si vědomi žádného pochybení v rámci pravidel pro prevenci šíření onemocnění COVID-19 a nikdo nás v této věci dosud nekontaktoval.

Vždy jsme postupovali v souladu s manuálem, který jsme obdrželi od Ligové fotbalové asociace. Na základě uskutečněných testů zároveň můžeme potvrdit, že s výjimkou jediného pozitivně testovaného fotbalisty na přítomnost viru SARS-CoV-2 absolvovali všichni ostatní hráči a členové realizačního týmu A-mužstva testy s negativním výsledkem.

Od samotného počátku nastalé situace plně spolupracujeme s Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje, z jejíž strany do dnešního dne nevznikl žádný náznak toho, že došlo k pochybení ze strany klubu či nakaženého hráče. Rozhodnutí Ligového výboru LFA nás proto velice překvapuje, nicméně jsme plně otevřeni další komunikaci.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies