oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 25.8., 7.kolo
Plzeň 
od 16:30
 SFC Opava
Rozhovor – David Puškáč

Puškáč se zapsal do historie, po zápase ale smutnil

30.07.2018, autor Redakce | FOTO: Tomáš Závěšický
Brno – Pozitivum sobotního zápasu v Brně? Ano, našlo se. Slezané dali po 4 817 dnech gól v nejvyšší soutěži. Zasloužil se o něj David Puškáč, útočník, který si ve slezské metropoli píše svůj vlastní příběh.

Přece jenom do Opavy přišel z třetiligových Petřkovic a během krátké doby je útočníkem číslo jedna v lize.

V sobotu byl vidět, navíc vstřelil vyrovnávací gól. „Branka mě těší, je mou první v lize, ale raději bych ji vyměnil za nějaký ten bodík,“ přiznává skromně David Puškáč. „Byl to těžký zápas. Hrát téměř celé utkání v deseti, není jednoduché, i tak jsme ale mohli bodovat,“ podotýká opavský útočník.

Na opavském týmu bylo vidět, že mu v závěru docházejí síly. „Zlín to dobře držel vzadu. Nechal nás běhat. V závěru už jsme moc nemohli. Zlínská taktika byla účinná,“ přiznává střelec premiérové branky letošní sezony.

Opavské fotbalisty přijela do Brna povzbudit více než tisícovka fanoušků. „Jsme rádi za každého fanouška. Ono není žádný med v takovém horku cestovat. Mají náš velký dík,“ zdůrazňuje David Puškáč.

„Doma bychom byli hodně silní. Ale na to, že jsme v azylu se vymlouvat nechceme a nebudeme,“ dodává na závěr.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies