oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Rezerva podlehla Sigmě, jediný gól dal Jelínek

18.01.2021, autor Redakce | FOTO: SK Sigma Olomouc
Opava – Divizní béčko Slezského FC v sobotu absolvovalo zápasovou prověrku s rezervou olomoucké Sigmy. Na Hané prohrálo 1:3, jediný opavský gól vstřelil Filip Jelínek.

„V prvních dvaceti minutách byl soupeř lepší na balonu, dělal nám problém svým pohybem. Chvíli nám trvalo, než jsme se přizpůsobili tempu. Pak už to bylo daleko vyrovnanější, dostali jsme se i do zajímavých šancí,“ hodnotí zápasový test kouč opavského béčka Lukáš Černín.

„V první půli jsme dvakrát inkasovali. První gól smrděl ofsajdem, nicméně platil. Druhou branku jsme dostali z penalty. Pak se nám podařilo po standardce snížit Jelínkem na 2:1. Ve druhé půli to bylo vyrovnané. Velkou šanci měl Kramář, který šel sám na brankáře. Dvakrát, třikrát nás podržel i gólman Kubný,“ pokračuje Černín.

„Každopádně jsme moc rádi, že jsme si mohli po delší době zahrát. Pro kluky to bylo jedině plus,“ dodává na závěr trenér rezervy SFC.

SK Sigma Olomouc B – Slezský FC Opava B 3:1 (2:1)
Branky: 11. Šíp, 27. z pen. Radič, 55. Muica – 35. Jelínek.

SK Sigma Olomouc B: Trefil (46. Stoppen) – Zahradníček (70. Diblík), Kotouč, Bednár, Diblík (46. Slavíček) – Zifčák (81. Sampredo), Grygar, Sampredo (46. Muica), Šíp (25. Grečmal) – Fiala (46. Hapal), Radič. Trenér: Augustin Chromý.

Slezský FC Opava B: Digaňa (46. Kubný) – Jelínek, Didiba (46. Vrána), Swiech – Janjuš, Darmovzal, Schaffartzik (46. Wybraniec), Smékal, Ščudla – Kramář (46. Smilek), Dedič (46. Veselý). Trenér: Lukáš Černín.