oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 11.4., 28.kolo
SFC Opava 
od  
 Slovácko
Přípravné utkání s Třincem

Slezský FC hraje v sobotu přátelské utkání s Třincem

18.01.2013, autor Redakce
V sobotu 19. ledna odehraje Slezský FC Opava přípravný zápas s vedoucím týmem MSFL. Utkání má výkop v 10:15 na hřišti v Kylešovicích.

Opavský tým do zápasu opět plánuje nasadit dvě jedenáctky. „V těchto přátelácích jde o to, aby hráči měli stejné zápasové vytížení. Sestava se hodně točí, hráči jdou do zápasů z plného zatížení. Na herní stránku se budeme dívat až v těch utkáních hraných koncem ledna,“ řekl před sobotním zápasem Jaroslav Kolínek.

Do utkání s Třincem opět nepustí zdravotní problémy Tomáše Mrázka. „Má tam pouze otok, který mu tlačí na koleno. V pondělí by už měl začít trénovat,“ řekl ke stavu opavského útočníka trenér David Vavruška.

Na marodce je stále Robin Wirth, který je od začátku týdne nemocný. Hrát nebude také Martin Neubert. „Ten má problém s třísly, kvůli němuž nehrál už ve středu, ale nebude to nic vážného,“ dodal David Vavruška.

Z hráčů, kteří nenastoupili proti Hlučínu, se do hry vrací Matěj Hrabina, jenž se zotavil z drobného zranění paty. Zpět je také Václav Zapletal, který ve středu dostal volno.

Poprvé od konce září by se na hřišti měl v dresu Slezského FC objevit Ondřej Ficek, který na podzim podstoupil operaci ramene. Opavský záložník se připravuje standardně s týmem a nyní je připraven na zápasové zatížení.

Nominace na Třinec

Binar, Ficek, Hampel, Hrabina Jukl, Jurečka, Kašný, Kostelný, Krčmařík, Kuděla, Květon, Lokša, Metelka, Partyš, Prokeš, Sedláček, Schaffartzik, Swiech, Uvíra M., Uvíra P., Vybíral, Zapletal

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies