oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 30.9., 3.kolo
Karlovy Vary 
od  
 SFC Opava
Joss Didiba v Opavě

Slezský FC posiluje defenzivu, přichází Joss Didiba

16.09.2020, autor Redakce
Opava – Slezský FC vítá ve svých řadách novou tvář. Čerstvou posilou opavského týmu se stal dvaadvacetiletý obránce Joss Didiba. Ten bude v Opavě působit formou hostování do konce sezony. Součástí transferu je následná opce na přestup.

„Joss je silovým typem fotbalisty. Dostali jsme na něj výborné reference, zapadá nám do koncepce. Je to mladý a perspektivní fotbalista s dobrou rozehrávkou, navíc umí být nebezpečný i při standardních situacích,“ říká na adresu čerstvé posily sportovní manažer a trenér Slezského FC Radoslav Kováč.

Joss Moudoumbou Didiba, jak zní jeho celé jméno, pochází z Kamerunu a naposledy kopal za Senicu, v jejímž dresu pravidelně nastupoval ve slovenské nejvyšší soutěži. Za sebou má i angažmá v Itálii. Působil v Perugii, akademii Juventusu Turín, v nižších soutěžích oblékal dres Matery či Troiny.

Teď bude hrát za Slezský FC. „Česká liga je určitě kvalitnější než slovenská. Je to pro mě výzva. Už se moc těším na zápasy a taky na fanoušky. Mohu jim slíbit, že udělám maximum pro to, abych svými výkony týmu pomohl,“ hlásí Joss Didiba.

Nyní zbývají dořešit nutné administrativní úkony spojené s transferem. Pokud vše dopadne dobře, Didiba už by mohl zasáhnout do sobotního utkání s Českými Budějovicemi.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies