oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 27.9., 5.kolo
Jablonec 
od 15:30
 SFC Opava
Zimní příprava

Slezský FC zahájil zimní přípravu

03.01.2013, autor Redakce
Hráči Slezského FC Opava dnes dopoledne zahájili hlavní část zimní přípravy. Opavští fotbalisté budou pilovat formu pro jarní část ročníku, první soutěžní zápas je čeká 2. března.

Tým v prosinci absolvoval dvoutýdenní meziblok zaměřený na udržování fyzické kondice. Nyní je před nimi dvouměsíční přípravné období, v němž na ně kromě dvoufázových tréninků čekají přátelská utkání. Od 8. do 13. února bude tým na soustředění v Luhačovicích.

Do přípravy s A-týmem dnes nastoupili tito hráči: Josef Květon, David Hampel, Petr Štencel, Matěj Hrabina, Jaroslav Kostelný, František Metelka, Jakub Swiech, Radek Kuděla, Jan Schaffartzik, Zdeněk Partyš, Robin Wirth, Lumír Sedláček, Radek Němec, Michal Šrom, Václav Zapletal, Michal Šenk, Tomáš Binar, Petr Kašný, Petr Uvíra, Václav Jurečka, Tomáš Mrázek, Radovan Lokša, Lukáš Krčmařík, Martin Neubert, Hynek Prokeš. V týdnu se k týmu připojí také Jan Vybíral.

Jakub Dohnálek a Ondřej Ficek trénují po zranění individuálně, Martin Uvíra se prvního tréninku nezúčastnil z důvodu nemoci.

Fotografie ze zahájení zimní přípravy naleznete na webu Deníku.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies