oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 22.2., 22.kolo
Slavia 
od 14:30
 SFC Opava
Souhrn středečních zápasů mládeže

Souhrn středečních zápasů mládeže

10.04.2013, autor Redakce
Ve středu 10. dubna odehráli svůj zápas dorostenecké ligy starší dorostenci. Mladší dorost a všechny žákovské týmy čekaly dohrávky odložených utkání.

Dorostenci

U19: SFC Opava – Bohemians Praha 1905 0:1

„Byl to zápas vyrovnaný jak na šance, tak i na penaltové situace, z nichž byla nařízena pouze jedna. Jinak se potvrdilo to, co jsme čekali. Bylo to obrovsky bojovné utkání, těžší než proti Spartě, nebylo to tolik fotbalové. Chyběla nám bojovnost v ofenzivě,“ řekl po utkání trenér Vladimír Skalba. (...více zde)

U17: 1.SC Znojmo – SFC Opava 0:2
Branky SFC: Košárek 2.

„Po zápase s HFK Olomouc, v němž jsme doplatili na neproměňování šancí, bylo v týmu napětí a respekt ze silného soupeře. Naše předzápasová příprava měla proto mnoho aspektů zaměřených právě k přetransformování onoho napětí k touze po vítězství,“ řekl po zápase Pavel Vaigl.

„V utkání jsme se prezentovali vysokým fyzickým nasazením a disciplinovanou taktickou hrou. Celý tým má mou poklonu zvláště za to, že i když se potýkáme s pěti nedoléčenými zraněními našich hráčů, tak se dokážeme semknout ke skvělému výkonu,“ dodal trenér opavské sedmnáctky. (...více zde)

U16: 1.SC Znojmo – SFC Opava 2:1
Branky SFC: Adamovský.

Žáci

U15: SK Hranice – SFC Opava 2:3
Branky SFC: Vrána 2, Stuchlík.

Jan Doseděl zápas zhodnotil takto: „Úvod utkání vyzněl kvůli velmi laxnímu přístupu našich hráčů jednoznačně ve prospěch domácích. Ti už v osmé minutě vedli 2:0, a to ještě jednu z velkých příležitostí nevyužili. V následujících minutách jsme pak začali konečně hrát a ještě do poločasu skóre vyrovnali.“

„Druhý poločas pak byl otázkou dobývání branky domácích, což se nám nakonec podařilo. Výkon, který však hráči předvedli, nebyl vůbec dobrý a většina hráčů k utkání přistoupila s velkou mírou podcenění a nesoustředěnosti,“ upozornil trenér SFC Opava U15. (...více zde)

U14: SK Hranice – SFC Opava 1:3
Branky SFC: Hartmann, Fusek a Šefčík.

„Dnes jsme sice vyhráli 3:1, ale náš výkon nebyl zdaleka ideální. Zejména první poločas byl z naší strany špatný, nechtěli hrát a vázla nám kombinace. Po několika našich šancích jsme se sice dostali do vedení, ale Hranice stačily do poločasu vyrovnat. Nutno dodat, že i soupeř měl ještě dvě velice dobré šance,“ řekl o první půli asistent trenéra Radim Maloch.

„Do druhého poločasu jsme prostřídali a náš výkon se zlepšil, přestali jsme kazit a vytvořili si mnoho gólových šancí, ovšem dali jsme z nich pouze dvě branky. Celkově jsme vyhráli zaslouženě, ale do dalších zápasů budeme chtít náš výkon o hodně zlepšit a také zlepšit produktivitu v zakončení,“ dodal Radim Maloch. (...více zde)

U13: SFC Opava – SK Hranice 10:4
Branky SFC: Harazim 2, Skopalík 2, Veselý, Souček, Bitomský, Červeňák, Koschatzký, Kovalčík.

„Dnes bez ohledu na výsledek nemůžeme být s výkonem spokojení. Chyběl nám elán a chuť hrát. K tomu jsme ještě předvedli festival zahozených šancí. Přesto bych rád vyzdvihl výkon čtyř hráčů, kteří dnes všechny ostatní na hřišti zastínili rozdílem třídy. Filip Souček, Štěpán Harazim, Adam Dostál a hlavně kapitán Martin Kovalčík byli dnes opravdu vynikající. Doufám, že si z toho ostatní vezmou příklad,“ poznamenal po utkání Jan Hruška. (...více zde)

U12: SFC Opava – SK Hranice 20:1
Branky SFC: Ščudla 4, Stuchlík 2, Krajíček 2, Buga 2, Guzan 2, Žmolík, Návrat, Gorčica, Slavík, Dušek, Goněc, Janjuš, Šafarčík. (...více zde)Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies