oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Další úspěch třináctky

Třináctka bronzová na mezinárodním turnaji v Bruntále

06.12.2017, autor Redakce
Opava – Od pátku do neděle bojovala část fotbalistů opavské třináctky na mezinárodním turnaji v Bruntále. Malí Slezané v silné konkurenci vybojovali třetí místo.

„Druhá parta se zúčastnila do posledního puntíku zorganizovaného třídenního halového turnaje v Bruntále. Turnaje se účastnila mužstva od nás, ze Slovenska, Polska, Rumunska a Litvy. Hrálo se ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým,“ představil v kostce kvalitní turnaj trenér Marcel Klajmon.

„Konečné třetí místo v této konkurenci není vůbec špatný výsledek, nicméně kluky chválím hlavně za morálku a vůli zvítězit, kdy jsme tři zápasy otáčeli ne v posledních minutách, ale doslova v posledních sekundách,“ podotkl opavský kouč.

„Zejména utkání o třetí místo mělo pro nás jako tým i pro některé mé hráče doslova pohádkově dobrý konec. Specifikum turnaje však bylo, že se hrálo na mantinely, čímž se dle mého zcela vytrácela fotbalovost a spíše šlo o urputný boj,“ přidal další z postřehů Marcel Klajmon.

Výsledky SFC Opava

SFC Opava – Štůrovo 14:2 (Dan Bártek 3, Radek Ligač 3, Jan Ulrich 2, Lukáš Lazecký 2, Dominik Stareček 2, Robin Matýsek, Matyáš Pierník)
SFC Opava – ŠSK Bílovec 6:5 (Radek Ligač 2, Daniel Sukdol, Adam Cileček, Jan Ulrich, Lukáš Lazeck)
SFC Opava – L.P.S. Sebéš 5:3 (Jan Ulrich 3, Adam Cileček, Robin Matýsek)
SFC Opava – Výběr ZSfZ 3:8 (Radek Ligač 2, Lukáš Lazecký)
SFC Opava – Dunajská Streda 3:6 (Adam Cileček 3)
Utkání o 3. místo: SFC Opava – Olympia Bruntál 5:4 (Jan Ulrich 3, Bolek Dočkal, Robin Matýsek)

Sestava Opavy: Daniel Sukdol, Dan Bártek, Dominik Stareček, Lukáš Lazecký, Jan Ulrich, Adam Cileček, Bolek Dočkal, Radek Ligač, Robin Matýsek, Matyáš Pierník, Max Híreš. Trenér: Marcel Klajmon.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies