oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Třináctka zvítězila

Třináctka ovládla turnaj v Ostravě

02.12.2015, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté naší třináctky už mají nějaký ten týden po podzimní části sezony. Ani po jejím konci ovšem nelení a před nedávnem se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Ostravě, který pořádaly MFK Vítkovice. Slezský FC se díky nejlepším výsledkům stal celkovým vítězem.

V ostravské hale Dubina se hrálo systémem každý s každým, přičemž všechna mužstva absolvovala celkem sedm utkání. Ta měla svou kvalitu a v době zimní pauzy šlo o velmi vítané zpestření a možnost konfrontace s dalšími silnými celky. Mladí Opavané podlehli pouze Prostějovu, remizovali s Hlučínem a vyhráli hned v pěti případech.

„Dá se říct, že jsme se po celou dobu turnaje prezentovali, až na jeden výpadek, velmi dobrým a vyrovnaným výkonem, který se zakládal na kvalitě každého hráče a následně i celého týmu,“ vysvětloval kouč opavské třináctky Martin Kotala.

„Díky tomu jsme turnaj vyhráli. Kluci si tak mohli užít příjemný pocit z prvního místa a možnost zvednout nad hlavu pohár pro vítěze. Byla to velká odměna za jejich hru a samozřejmě kluky chválím za dobrou reprezentaci našeho klubu,“ dodal vzápětí.

Výsledky SFC Opava na turnaji: SFC Opava - FC Fastav Zlín 5:1, SFC Opava - MFK Ružomberok 2:1, SFC Opava - 1. SK Prostějov 0:3, SFC Opava - MFK Frýdek-Místek 4:3, SFC Opava - REKORD Bielsko-Biala 5:0, SFC Opava - FC Hlučín 0:0, SFC Opava - MFK Vítkovice 3:1.

Branky Opavy: Martin Frey 4, Jaromír Blažej 4, Lukáš Manderla 4, Denis Kramář 3, Patrik Péter, Tomáš Rataj.

Sestava SFC Opava: Jaromír Blažej, Martin Frey, Šimon Henčl, Radim Hrbáč, Denis Kramář, Šimon Makovický, Lukáš Manderla, Patrik Péter, Tomáš Rataj, Jan Rozsypal, Philipp Skront, Martin Škrobánek, Dalibor Večerka, Štěpán Vícha.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies