oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 11.4., 28.kolo
SFC Opava 
od  
 Slovácko
Informace pro rodiče

Upozornění pro rodiče mládežníků SFC

11.03.2020, autor Redakce
Opava – Níže přinášíme aktuální informace pro rodiče hráčů, kteří nastupují za mládežnické výběry Slezského FC Opava.

Upozorňujeme rodiče našich mládežníků, že tréninky i utkání probíhají ve standardním režimu s tím, že tréninkový i zápasový proces budou klubem řízen a naplánován tak, aby nedocházelo k nahromadění osob nad povolenou kvótu.

Žádáme tedy rodiče, kteří přivezou své děti na trénink případně utkání, aby zvážili svou přítomnost na daných trénincích či zápasech. Klub situaci neustále vyhodnocuje a bude reagovat dle potřeby.

Již v minulém týdnu byla na základě doporučení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje přijata určitá opatření – úklid šaten a dalších prostor dezinfekčními prostředky, použití dezinfekčních mýdel i gelů. Denně dochází také k šetření dotykových ploch (např. kliky, madla, atp.).

Mládežnická utkání bez diváků

„Zároveň žádáme všechny fanoušky, rodiče, manažery i zástupce klubů, aby se vzhledem k současné kvótě o maximálním počtu 100 osob na utkání zdrželi návštěv zápasů mládežnických výběrů Slezského FC Opava,“ říká ředitel opavského klubu Jaroslav Rovňan.

„Jde nám o zabezpečení samotné organizace utkání, kdy jsme výrazně omezeni počtem osob přítomných na utkání. Prosíme tedy o respektování našeho kroku. Pokud se situace změní, budeme na ni pružně reagovat. Děkujeme Vám,“ doplňuje Rovňan.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies