oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 21.4., 29.kolo
Ostrava 
od 17:00
 SFC Opava
Práce na stadionu

V Městských sadech se pilně maká. Na stadion už dorazil i rozdělovač

11.09.2018, autor Redakce
Opava – Každým dnem pokračují práce na hrací ploše Městského stadionu v Opavě i mimo něj. Přinášíme Vám další várku fotografií z průběhu prací.

Pracovníci stavební firmy Philipp navzdory nepříznivým podmínkám, které přineslo deštivé počasí na začátku minulého týdne, stále intenzivně pracují na hrací ploše opavského stadionu v Městských sadech.

„V minulých dnech došlo k položení drenážního potrubí, celá hrací plocha je již oddrenážovaná. Zároveň bylo položeno také hlavní potrubí k odvodu vod z drenážního systému. Nyní se naváží první vrstva štěrku v tloušťce asi deseti centimetrů,“ vypočítává technický ředitel Slezského FC Opava Jaroslav Rovňan.

„Na stadionu už je také potrubí hlavního topného rozdělovače, na jehož uložení se nyní kope výkop. Vedle toho zdárně pokračují také práce na presscentru a tiskové místnosti pro novináře a zástupce médií,“ doplnil Rovňan.

Stavba probíhá dle plánovaného časového harmonogramu. Nyní se na stadion začne ve velkém objemu navážet písek, což může způsobit dopravní komplikace na ulici U Opavice, kde bude větší průjezd nákladních vozidel, proto žádáme o respektování dopravního značení na ulici U Opavice.Další fotografie zobrazíte pod tímto odkazem »Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies