Vánoční utkání se povedlo! Diváci se bavili

27. 12. 2013

O P A V A - Na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích se odehrálo v pořadí již sedmé Vánoční utkání Slezského FC Opava. Po hřišti se proháněla známá jména i fanoušci opavského klubu. Na zápas si našlo cestu téměř pět stovek diváků!

Na poslední chvíli se z účasti omluvili Petr Švancara, Jan Nezmar nebo Petr Vašek, jinak ale bylo k vidění hřiště plné zajímavých fotbalových person.

Do zápasu zasáhlo dvanáct hráčů na obou stranách, z toho vždy dvě dvojice fanoušků. Ti si užili svou chvíli slávy také o poločasové přestávce v rámci soutěže o propagační předměty klubu.

Úvodní gól utkání vstřelil po pár minutách hry Neubert, ale následně bývalí hráči skóre otočili po trefách Zdeňka Pospěcha a Mikuly. Vyrovnaná první půle lépe vyzněla pro bývalé hráče Opavy, kteří vedli 4:3.

Po změně stran zkompletoval hattrick David Mikula, ale současné mužstvo Slezského FC, jemuž udával tón nynější kouč Jan Baránek, se nesložilo a krátce před koncem vyrovnal na konečných 7:7 mladý útočník Tomáš Komenda.

Červenočerní (současní hráči) - Žlutomodří (býv. hráči) 7:7 (3:4)

Branky: Neubert 2, Halaška 2, Schaffartzik, Metelka, Komenda - Mikula 3, Zb. Pospěch, 2, Zd. Pospěch, Devátý.
Rozhodčí: Proske - Záloha, Kotík.

Červenočerní: Hampel, Minarčík - Horka, Hrabina, Hájek, Grussmann, Swiech, Švec, Komenda, Metelka, Němec, Nekuda, Neubert, Baránek, Schaffartzik, Skřehot, Wirth, Halaška, Partyš, Sedláček, Zavadil + fanoušci: L. Černý, Pitřík, Hrbáč, Kubiš, Stanke.

Žlutomodří: Pelc, Hampel - Černín, Hellebrand, Zd. Pospěch, Komárek, Kutty, Rozhon, J. Pospěch, Zb. Pospěch, Prohászka, J. Černý, Onufer, Orel, Mikula, Havala, P. Hadaščok, Harazim, Kiša, Devátý, Christoph + fanoušci: Dubec, Pavela, Pelc, Vajda, Vaněk.