oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Vzhůru na sever! Fotbalisté SFC se představí v Ústí nad Labem

18.11.2021, autor Redakce
Opava – Fotbalisté SFC jdou ve F:NL opět do ostré akce. V pátek 19. listopadu od 16.30 hodin se představí na půdě Ústí nad Labem. Duel v přímém přenosu nabídne stanice ČT sport.

„Soupeř vypadá, že je kondičně velmi dobře připraven. Chodí do vysokého pressingu ve velkém počtu hráčů. Rychle zkracuje hřiště, hráči Ústí rychle dostupují soupeře. Dostávají málo branek, a co se týče rozehrávky, jsou velmi fotbaloví,“ říká na adresu pátečního soka Slezského FC opavský kouč Roman West.

„Ve středu hřiště se Ústí opírá o Bílka s Miskovičem, umějí velmi dobře vyjet s míčem. Na hrotu je mladý Krobot, který už letos dokázal vstřelit nějaké branky, takže nás čeká nebezpečný soupeř,“ pokračuje.

Slezané vyrazí na sever Čech povzbuzeni dvěma vítězstvími nad Žižkovem a béčkem Sparty. Před týdnem navíc v přípravném utkání zvítězili i na půdě Górniku Zabrze, účastníka polské Ekstraklasy.

„Vyšlo nám to dobře. Předtím jsme hráli třikrát mezi sebou, takže jsme rádi, že se povedlo odehrát tohle utkání. Pro kluky to bylo zpestření. Vyšlo nám to výsledkově i co se týče zdraví, většina hráčů odehrála po poločase,“ vrací se Roman West k pátečnímu duelu s Górnikem.

„Nikdo mě vyloženě nezklamal. Všichni hráči, kteří nastoupili, ukázali svůj potenciál a možnosti. V součtu s tímto zápasem máme tři výhry, takže se dá říct, že jedeme na vítězné vlně. Sebevědomí by nám tak nemělo chybět. Do Ústí se jdeme porvat o co nejlepší výsledek,“ uzavírá trenér SFC.

Páteční zápas na půdě Ústí nad Labem startuje v 16.30 hodin. Utkání v přímém přenosu odvysílá ČT sport.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies