oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 4.4., 27.kolo
SFC Opava 
od  
 Bohemians 1905
Ohlasy Martina Neuberta

Zdraví drží, kolena nebolí. Snad to vydrží, věří Martin Neubert

20.01.2014, autor Redakce | FOTO: Deník / Roman Brhel
O P A V A - Fotbalisté Slezského FC v sobotu v rámci druhého přípravného zápasu sestřelili polské Zdzieszowice a úvodní gól sobotního duelu vstřelil vytáhlý útočník Martin Neubert.

„Je to pěkné, že jsem dal gól, ale vůbec nic to neznamená. Je třeba pracovat dále,“ byl si vědom Martin Neubert. První pětačtyřicetiminutovka byla vcelku vyrovnaná. Polský celek dokázal držet s Opavou krok.

„V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale bylo to „jen“ 2:0. Poláci však měli také nebezpečné situace, takže nešlo o špatný zápas,“ soudil čtyřiadvacetiletý útočník, který měl v poslední době velkou smůlu na zranění.

„Musím zaklepat. Zdraví zatím drží a od toho se všechno odvíjí. Nevadí mi ani umělka, kolena zatím vůbec nebolí, všechno je v pohodě, hlavně ať to vydrží,“ pousmál se rodák z Chuchelné.

Příprava fotbalistů na jarní část sezóny se vzhledem ke klimatickým podmínkám snad ani nedá označit za zimní.

„Musím říct, že mi to vůbec nevadí. Zimu moc nemusím, jsem spíš na léto,“ pokračoval dobře naladěný forvard.

Netrápí už opavské fotbalisty ponorková nemoc?

„Začali jsme 7. ledna, takže máme za sebou teprve druhý týden. Zatím je všechno v pohodě, běží to podle plánu a snad to tak bude pokračovat,“ uzavřel Martin Neubert.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies