oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
FK Teplice 2
Slezský FC Opava 2
středa 3.6., 27.kolo
SFC Opava 
od 18:00
 Bohemians 1905
Stav Pavla Zavadila

Zranění Pavla Zavadila: První vyšetření jsou optimistická

25.11.2019, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka
Opava – Sobotní utkání Slezského FC s Mladou Boleslaví kvůli zranění nedohrál opavský záložník Pavel Zavadil. Jedenačtyřicetiletý středopolař musel hřiště opustit na nosítkách vzhledem k poranění levého kolene. Zkušený borec už má za sebou první vyšetření.

V neděli absolvoval vyšetření magnetickou rezonanci, v pondělí už se hlásil v Praze u specialisty Petara Nováka, který Pavla Zavadila operoval už dřív při zranění pravého kolene.

Po detailním vyšetření poraněného kolena byla zvolena konzervativní metoda léčení. Nyní Pavla Zavadila čeká dvoutýdenní klid, po kterém čeká opavského záložníka kontrola. Na jejím základě pak bude určen další postup léčby.

Je tedy jasné, že do konce podzimní části FORTUNA:LIGY už zkušený fotbalista nezasáhne.„Pokud vše půjde hladce, měl bych se zapojit do zimní přípravy s týmem,“ prozradil Pavel Zavadil.

Slezský FC přeje zkušenému matadorovi brzký návrat na ligové trávníky.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies