ŽK: Grečmal - Rychlý, Macháček, Bílek
ČK: West (trenér Opava)

Trefil - David, Slaměna (88. Vymětalík), Uriča (59. Galus), Piňa (59. Zlatohlávek), Fabiánek (78. Grygar), Slavíček, Vepřek, Hadaš (78. Grečmal), Spáčil, Sláma

Číž - Helebrand (71. Haitl), Janoščín, Bílek, Kadlec - Šigut (71. Ščudla), Macháček, Rychlý, Pikul (83. Doleček), Kopečný - Kramář (75. Rataj)

Opava – Slezský na Hané doplatil na neproměňování šancí a do Opavy se tak, po obdržené brance v 90. minutě, vrací s prázdnou.

Slezané byli od začátku utkání aktivnější a v úvodní patnáctiminutovce si připsali hned několik vyložených šancí, ale Šigut neuspěl v souboji tváří v tvář s domácím brankářem a po následném rohu si domácí gólman poradil i s razantní hlavičkou Adama Rychlého. Ve 28. minutě byl ve vápně faulován Kramář, nicméně penalta se nepískala a naopak za protesty ,proti neodpískání pokutového kopu, byl vyloučen opavský trenér West. Nicméně Slezský pokračoval v tlaku a ve 33. minutě se dostal do obrovské šance, když se na malém vápně dostal k hlavičce Kramář, nicméně domácí brankář Trefil si s jeho pokus znovu poradil a z následných dorážek nedokázal míč do sítě dostat Pikul ani Kramář. Statistika střel za první poločas pak byla 7:1 pro Opavu.

Po změně stran zůstal obraz hry podobný. Slezský měl míč více na kopačkách, nicméně již se tolik nedostával do šancí. Poločas pak rozkouskovala střídání na obou stranách a až do závěrečných minut nebyl k vidění ani na jedné straně vyložená šance. Opava tlačila, nicméně domácí se dokázali ubránit. V 86. minutě navíc domácí Grečmal z brejku nastřelil tyč opavské brány. V 90. minutě se navíc Sigma dostala znovu k bráně opavských a Galus zařídil domácím tři body pohotovou střelou na zadní tyč.